Centralne Wojskowe Centrum Rekrutacji Ośrodek Zamiejscowy w Krakowie

Nasza misja

-Zapewnienie pokojowego i wojennego uzupełnienia Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej;
-Promowanie i informowanie społeczeństwa o możliwościach rozwoju w Wojsku Polskim;
-Realizacja PROJEKTÓW Ministra Obrony Narodowej w tym SZKOŁY LEGII AKADEMICKIEJ, STYPENDIA dla studentów.

Co nas wyróżnia?

Profesjonalizm, rozwój zawodowy i osobisty, stabilne i atrakcyjne świadczenia pieniężne, dodatkowe korzyści.

O nas

Centralne Wojskowe Centrum Rekrutacji jest Terenowym Organem Wykonawczym Ministra Obrony Narodowej. Do naszych zadań należy koordynowanie działań związanych z rekrutacją do różnych rodzajów służby wojskowej, realizacja przedsięwzięć związanych z promocją Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej, współpraca z innymi organami i  podmiotami.