Traple Konarski Podrecki

i Wspólnicy – oferta pracy

Nasza oferta:

Miejsce pracy: Kraków/Warszawa

Twój zakres obowiązków:

– przygotowywanie przeglądów aktów prawnych, decyzji oraz stanowisk organów nadzorczych oraz orzecznictwa;
– przygotowywanie projektów analiz i opinii prawnych;
– przygotowywanie i weryfikacja umów, polityk prywatności, zgód i oraz procedur wewnętrznych dla klienta;
– udział w projektach dotyczących analizy ryzyka i oceny skutków dla ochrony danych;
– udział w postępowaniach przed Prezesem UODO oraz przed sądami administracyjnymi.

Nasze wymagania:

– ukończone studia prawnicze, mile widziany status aplikanta lub zamiar rozpoczęcia aplikacji adwokackiej lub radcowskiej;
– ok. roczne doświadczenie zawodowe zdobyte w kancelarii prawnej lub dziale prawnym;
– znajomość prawa ochrony danych osobowych i prywatności;
– bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie z uwzględnieniem terminologii prawniczej;
– zainteresowanie prawem nowych technologii, w tym nowymi aktami prawnymi: DSA, DGA, rozporządzenie AI itp.
– bardzo dobra organizacja pracy i odpowiedzialność za powierzone zadania.

Oferujemy Ci:

– stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
– dostęp do prywatnej opieki medycznej,
– dofinansowanie pakietu sportowego,
– dostęp do platformy MultiLife,
– firmowe i zespołowe spotkania integracyjne,
– paczki świąteczne,
– udział w inicjatywach dobroczynnych,
– ciekawą pracę pełną wyznań i możliwość rozwoju w zgranym i wspierającym się zespole,
– przyjazne i profesjonalne środowisko pracy.

Osoba do kontaktu

Sandra Michalczuk
HR Business Partner
506 038 449
Sandra.michalczuk@traple.pl

Dedykowany link do przesłania CV – https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=ce41498563fd4833afbe0e26a3b2ac29