Superior Logistics

Kogo poszukujemy?

Pracownik biurowy w dziale spedycji (dyspozytor) bez doświadczenia

Nasze wymagania:
Biegła znajomość języka angielskiego, z którego będziesz korzystać na co dzień w swojej pracy (co najmniej na poziomie B2),
Zainteresowanie logistyką, transportem lub spedycją,
Umiejętność pracy w zespole,
Umiejętne radzenie sobie ze stresującymi sytuacjami,
Umiejętność komunikacji z ludźmi i pozytywne nastawienie do pracy,
Umiejętność organizacji czasu pracy,
Znajomość profesjonalnej obsługi klienta,
Chęć zostania częścią zgranego zespołu.

Zakres obowiązków:
Pozyskiwanie klientów i negocjacja stawek,
Organizowanie transportu na pozyskanie zleceń,
Nadzorowanie procesów wysyłki ładunków,
Koordynacja transportu oraz kontakt z kierowcami,
Rozwiązywanie problemów pojawiających się w trakcie podróży,
Monitorowanie terminowości dostaw towarów,
Profesjonalna obsługa klienta i sukcesywne budowanie swojej bazy klientów.

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie (stała stawka + prowizja!),
Godziny pracy według rynku amerykańskiego,
Szkolenia w obszarze procesów spedycyjnych oraz transportu,
Szkołę języka angielskiego oraz sesje coachingowe w celu poprawy wyników pracy,
System wdrożenia pod skrzydłami osób z dużym doświadczeniem zawodowym,
Pracę w międzynarodowym środowisku,
Niezbędne narzędzia pracy,
Integracje zespołowe (firmowa drużyna sportowa, spotkania okolicznościowe).

Kontakt:

y.ivashko@superiorlogistics.com.pl
+48 786 942 629