GRUPA OKNOPLAST – oferty pracy

Nasze wymagania

-znasz j. niemiecki na poziomie B2
-dobrze czujesz się w pracy zespołowej
-masz umiejętności analitycznego myślenia
-rozumiesz rysunki techniczne
-potrafisz łączyć informacje z różnych źródeł
-jesteś osobą sumienną, zaangażowaną w realizację zadań, nastawioną na osiągnięcie założonych celów,, a do tego cechuje Cię odwaga w poszukiwaniu rozwiązań

Co oferujemy

-umowę o pracę na pełny etat
-jasny system premiowy oparty o konkretne wskaźniki produkcyjne
-pewne, rynkowe wynagrodzenie (zawsze w terminie!) i jasny system wypłat nadgodzin oraz zmian nocnych
-szeroki pakiet benefitów (opieka medyczna, nowoczesna stołówka, bezpłatne napoje w miejscu pracy, dofinansowanie do BUSA i znacznie więcej!)
-zdobywanie nowych umiejętności, a co za tym idzie wzrost wynagrodzenia
-możliwość awansu w strukturach firmy
-pracę w dogodnej lokalizacji (łatwość dojazdu z okolic Wieliczki, Niepołomic, Nowej Huty, a także z Krakowa)
-3 miesięczny okres wdrożenia

Kogo poszukujemy

Zakres obowiązków

• Bezpośrednia współpraca z oddziałem firmy w Niemczech
• Współpraca z innymi działami w firmie w celu zapewnienia sprawnej obsługi klientów z rynku niemieckiego
• Kompleksowa obsługa klienta: terminowa i jakościowa realizacja ofert i zamówień, doradztwo techniczne, produktowe i handlowe
• Koordynacja wdrożeń i zmian w bieżącej ofercie w systemie informatycznym

Osoba do kontaktu

Agnieszka Frąś
Numer telefonu: 600 809 050
Adres e-mail: a.fras@oknoplast.com.pl