Jagiellońskie Centrum Innowacji – oferty pracy

Kogo poszukujemy?

Nauczyciel wychowania przedszkolnego (pełny etat, umowa o pracę)

Zakres obowiązków:
– Zapewnienie opieki nad dziećmi w grupie przedszkolnej.
– Prowadzenie zajęć edukacyjnych.
– Prowadzenie dokumentacji przedszkolnej.
– Kontakt z rodzicami.

Nasze wymagania:
– Wykształcenie wyższe pedagogiczne (kierunki: pedagogika przedszkolna lub wczesnoszkolna). Rozważymy zatrudnienie również studentów.
– Komunikatywność, kreatywność, empatia.
– Umiejętność rozwiązywania dziecięcych problemów.
– Wyczulenie na potrzeby dziecka oraz poczucie humoru.
Mile widziane:
– Komunikatywna znajomości języka angielskiego.

Oferujemy:
– Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
– Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie.
– Pracę na cały etat lub część etatu.
– Elastyczny czas pracy.
– Pracę w międzykulturowym gronie.
– Pracę w młodym zgranym i wysoko wykwalifikowanym zespole nauczycieli oraz specjalistów.
– Możliwość realnego wpływu na kształtowanie procesu edukacji w naszej placówce.
– Wsparcie dydaktyczno-merytoryczne.
– Doskonalenie zawodowe i ciągłe podnoszenie kwalifikacji (dofinansowanie szkoleń).
– Przyjazną, twórczą i swobodną atmosferę w miejscu pracy.
– Przedszkole usytuowane jest w pobliżu Campusu 600-lecia w nowoczesnych obiektach Life Science Parku.

Benefity:
Ubezpieczenie na życie, karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języka angielskiego, finasowanie szkoleń i kursów, zniżki na usługi w Centrum Badań Klinicznych JCI, spotkania integracyjne, siłownia i sauna w siedzibie firmy, kawa i herbata, dopłata do posiłków.

Najczęściej prowadzone procesy rekrutacyjne:
• Wychowanie przedszkolne (nauczyciel wychowania przedszkolnego)
• Produkcja (technik, magazynier)
• Rejestracja (Rejestratorka medyczna w Centrum Badań Klinicznych)
• Biotechnologia, biologia, chemia, farmacja, kosmetologia (Laboranci).

Kontakt:

Paulina Polak

rekrutacja@jci.pl

514 398 433