Experis Academy – oferta pracy

Kogo poszukujemy?

Poszukujemy studentów chętnych do podjęcia szkoleń specjalistycznych i wkroczenia na ścieżkę kariery, w zakresie programowania, testowania, analizy danych, cyberbezpieczeństwa i innych specjalizacji w ramach IT.

Aktualnie:

Junior .NET Developer

Opis Pracy

Rozpocznij swoją karierę w IT z Experis Academy!

Jeśli jesteś otwarty/a na wejście do świata IT, to nie możesz przegapić poniższej okazji. Proponujemy intensywne 12-tygodniowe, zdalne szkolenie w ramach technologii .NET, w pełnym wymiarze godzin i z przewidzianym wynagrodzeniem. Zakres szkolenia dotyczy roli Fullstack Developer.

Po szkoleniu dołączysz do jednego z zespołów skupiających się na rozwoju systemów i oprogramowania, w ramach współpracy z jednym z naszych klientów z Krakowa.

Obowiązki:

  • Tworzenie oprogramowania przy użyciu technologii .NET
  • Udział w procesie projektowania i wdrażania nowych funkcjonalności oraz ulepszania istniejących rozwiązań
  • Ścisła współpraca w ramach zespołu projektowego
  • Dbałość o jakość kodu i wydajność rozwiązań

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość C#, .NET, JavaScript lub innych języków programowania
  • Mile widziana znajomość SQL, GIT, REST API i HTML
  • Mile widziana znajomość dobrych praktyk programowania (SOLID, DDD, CQRS itp.)
  • Mile widziana znajomość zagadnienia testów jednostkowych
  • Ukończone studia I stopnia Informatyki lub pokrewnej dziedziny ścisłej
  • Dyspozycyjność czasowa na pełen etat

Informacje dodatkowe:

  • Czas trwania programu jest przewidziany na 15 miesięcy – pierwsze 3 miesiące szkolenia będą odbywały się zdalnie, później 12 miesięcy specjalizacji będzie realizowane hybrydowo w okolicach Krakowa
  • Stałe zatrudnienie po zakończeniu programu

Opis Firmy

Experis to światowy lider rekrutacji specjalistów i kadry zarządzającej w kluczowych obszarach IT. Z nami znajdziesz konkurencyjne oferty zatrudnienia oraz ciekawe projekty IT skierowane zarówno do ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, jak i osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę w branży IT.
Oferujemy rekrutacje menedżerów i wysoko wykwalifikowanych konsultantów z doświadczeniem w branży IT. Experis jest częścią ManpowerGroup i został uznany za jedną z najbardziej etycznych firm na świecie.

Osoba do kontaktu

Anna Zając
anna.zajac@pl.experis.com
696 554 786