CODE ACCESS – oferta pracy

Nasze oferty stażu i pracy

1. Junior Java Developer

Nasze wymagania:
– Zrozumienie podstaw języka Java
– Znajomość struktur danych i algorytmów
– Umiejętność rozwiązywania problemów programistycznych
– Chęć i zdolność do nauki oraz rozwoju umiejętności programistycznych

Kogo poszukujemy:
Poszukujemy osób, które są gotowe na podejmowanie nowych wyzwań, a także nie boją się nieszablonowych rozwiązań i pracy w zespole.

Zakres obowiązków:
– Uczestnictwo w projektach programistycznych w języku Java
– Testowanie i debugowanie kodu
– Współpraca z zespołem w celu osiągnięcia wspólnych celów projektowych

2. Junior Python Developer

– Znajomość podstaw języka Python
– Zainteresowanie programowaniem obiektowym

Poszukujemy osób, które posiadają umiejętności z zakresu analitycznego myślenia, a także są komunikatywne, otwarte na nowe wyzwania i pomysły, a także potrafią współdziałać w grupie.

– Tworzenie i rozwijanie aplikacji w języku Python
– Współpraca z zespołem projektowym w celu osiągnięcia wspólnych celów

3. Junior JavaScript Developer

– Zrozumienie podstaw języka JavaScript
– Znajomość technologii webowych, takich jak HTML i CSS
– Umiejętność pracy z narzędziami i bibliotekami języka JavaScript

Poszukujemy osób, które mają pasję do tworzenia nowych pomysłów i rozwiązań, a także potrafią pracować nad interaktywnymi elementami na stronach internetowych.

– Tworzenie interaktywnych elementów na stronach internetowych przy użyciu JavaScript
– Współpraca z zespołem projektowym w celu dostarczenia wyjątkowych rozwiązań
– Testowanie i optymalizacja kodu JavaScript. oferty pracy

Osoba do kontaktu

Imię i Nazwisko: Anna Chudak-Morzuchowska
Numer telefonu: 506-619-877
Adres e-mail: biuro@codeaccess.pl.pl